Business
   

  

Biz..

Firmamız iş ve üretim maliyetlerini düşüren, hızlı, güvenilir çözümler üreten yazılım ve donanım hizmeti sağlar. Hizmet kalitesini ve müşteri memnuniyetini en üst seviyeye ulaştırmak temel hedefimizdir.

iletişim

Notasyon Bilişim Hizmetleri

Ginza Corner Plaza E5 üstü Atatürk mah. Hadımköy kavşağı 531.sk No:16 C Blok 118 Esenyurt / İstanbul
(10.kat Hadımköy metrobüs durağı yanında)
0212 272 95 57
info@notasyon.com
VD : Beylikdüzü VN: 44575909542


VD : Beylikdüzü VN: 44575909542

 
 
DEMO İNDİR (SEÇİM 1) Soldaki  (SEÇİM 1) KURLUM DOSYASINA tıkladığınızda bilgisayarınızdaki antivirüs programı engelliyor veya dosyayı siliyorsa (SEÇİM 2) de ki ZİPLİ DOSYAYI  indirin. "Kurulum Dosyası" veya "Zipli Dosyadan"  programın kurulum bilgisi aşağıda mevcuttur.
DEMO İNDİR (SEÇİM 2)
Program kurulumu ile ilgili bilgi için, eğitim videoları sayfasından "program kurulumu ve giriş" isimli videoyu izleyiniz.
 
 
  
Uzaktan bağlantı yaparak destek olmak için yanda linki verilen programları çalıştırabilirsiniz. Canlı Destek 1
Kurulum Dosyasından Kurmak
Programı indirdikten sora çalıştırınız. Gelen ekranda "Yükle" butonuna basınız. Öncelikle programını çalışması için gerekli olan "Firebird" programı kurulum için ekrana gelecektir. O programı kurduktan sonra BSR adında bir kısayol masa üstünde oluşur. Kısa yolu çalıştırarak programı kısıtlı kullanabilirsiniz.
Eğer "Program yüklenmedi önerilen ayarlarla tekrar yükleyin" mesajı ekrana gelirse, kurulum yapmadan ekranı sağ üstte kapat (X) tuşuna basarak kapatın. Eğer masa üstünde programın kısayolu oluşmuşsa program kurulmuştur.
Zip li  Dosyadan Kurmak
Zip li dosyayı açınız. Klasörün içinde program çalışması için firebird 2.0.3 versiyonu olan "Firebird.exe"  veri tabanı programı vardır.. Eğer bilgisayarınızda yoksa öncelikle o kurulmalıdır. Akabinde BSRÖnMuhasebe programını çalıştırabilirsiniz. Windows 7 ve vistada programı yönetici modunda çalıştırmalısınız. Program çalışmazsa veya windows bir sorunla karşılaştı mesajı alırsanız firibird server devre dışı kalmış, silinmiş veya eski versiyonu yüklenmiş olabilir. Bu durumda önce firebirdi varsa kaldırın c deki dosyalarını silin. Bilgisayarınızı yeniden başlatın ve tekrar firebirdi 2.0.3 versiyonu kurun.
Not : Demo sürümünde kayıt sınırı vardır.
Eğitim Videolarını İzleyin...
Eğitim Dökümanı İndir...
Eğitim dökümanı güncellenecektir.
Best Business Plan Here
 
     
     

© Notasyon Bilişim Hizmetleri. Tüm Hakları Sakldır.